+38063 648 07 72

+38068 204 45 02

+38044 207 97 19

Хотите, чтобы мы перезвонили Вам?
Втрачений символ

Втрачений символ

Цена: 134 грн
В наличии
Поделиться:
  • Артикул: art-2749
  • Год издания: 2015
  • Автор: Браун Дэн
  • Издательство: «Клуб Семейного Досуга»
  • Вес (г): 700
  • Язык: Украинский
  • Обложка: твёрдая
  • Количество страниц: 608

Інтелектуальний трилер із карколомним сюжетом, у якому сюрпризи очікують на кожному повороті! Роберта Ленґдона, символознавця з Гарварда, терміново запрошують прочитати лекцію в будинку Капітолію у Вашинґтоні. Але замість витонченої публіки професор знаходить п'ять таємничих символів, витатуйованих на відрізаній руці його наставника, масона Пітера Соломона. Ленґдон опиняється у центрі подій за лаштунками одного із найвпливовіших міст Америки. Усе, що здавалося знайомим, перетворилося на повний тіней таємний світ, у якому масонські секрети та до того невідомі одкровення неначе ведуть до однієї надзвичайної та неможливої правди.
Інколи потрібно змінити лише кут зору, щоби побачити світло.

Новий роман відомого американського письменника Дена Брауна "Втрачений символ" став бестселером у перший день продажів у вівторок, 15 вересня.
Найбільша мережа книжкових магазинів Barnes and Noble повідомляє, що "Втрачений символ" зайняв першу позицію в роздрібі, потіснивши видані посмертно мемуари Едварда Кеннеді "Точний компас", передає РИА "Новости".
Через інтернет-магазин Bookscan книга розпродана на тиждень уперед. Загальний перший світовий наклад книги в твердій палітурці становить 5 мільйонів екземплярів.
Критики передрікають новому роману такий самий комерційний успіх, який мали раніше видані "Код та Вінчі" та "Ангели і демони". "Браун не є письменником-романістом у традиційному уявленні, проте він знає, як змусити читача перегортати сторінки. Його книга - це, швидше, розгадування кросворду, ніж читання "Війни і миру", - відгукнувся в рецензії Newsweek.
У США книга вартістю 29,95 долара через інтернет продається з 40-відсотковою знижкою.
Автор всесвітньо відомих бестселерів працював над новою книгою шість років. За змістом вона є продовженням попередніх романів, в якому професор Роберт Ленгдон вирішує чергову загадку, замішану на історії та містиці. Дія роману розгортається протягом 12 годин у столиці США Вашингтоні.
Аж до виходу книги її сюжет тримався в таємниці, що лише підігріло інтерес до неї з боку шанувальників творів Брауна і запобігло передчасним витокам змісту. Проте стало відомо, що сюжет "Втраченого символу" може бути пов'язаний з історією середньовічного Ордена тамплієрів (храмовників), який вважається попередником масонства. 

Создать комментарий

Пожалуйста, авторизируйтесь для создания комментариев

Отзывы о товаре

Рекомендуем